Beril Sergün Forum
Berilliant'a hoşgeldiniz!

Sitenin Aktifleşmesi PPrbD6

Burada Beril Sergün hakkında her şeyi bulabilirsiniz!
Beril Sergün Forum
Berilliant'a hoşgeldiniz!

Sitenin Aktifleşmesi PPrbD6

Burada Beril Sergün hakkında her şeyi bulabilirsiniz!
Beril Sergün Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Beril Sergün Forum

Forumumuz şuan yapım aşamasındadır. Ama yine de keyfinizi bozmayı ve istediğiniz kadar eğlenin!

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Sitenin Aktifleşmesi

YazarMesaj
eylulvenus
Admin| Grafiker
eylulvenus

İş/Hobiler : Sopayla birilerini dürtmeyi severim
Lakap : Zoi

Sitenin Aktifleşmesi Empty
MesajKonu: Sitenin Aktifleşmesi   Sitenin Aktifleşmesi EmptyPtsi Şub. 01, 2016 7:49 pm

Herkese merhabalar;

Sitede küçük bir pasiflik sezdim. Bunun nedenin başı galiba benim, ben aktif olmazsam diğer kişileri nasıl motife ederim değil mi? Diğer sebebi ise sitenin hala yapım aşamasında olması.
Fakat şunu bilmenizi istiyorum forumun aktifleşmesi sizin ellerinizde, bu forumda kuralları hiçe saymadığınız sürece forumu istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Burada konuları, başlıkları, haberleri vs. şeyleri biz değil sizin açmanız gerekiyor. Yöneticiler ya da moderatörler önemli bir duyuru yapmadıkça... Yönetim sadece forumun güvenliği, üyelerin huzurunu sağlamak için burada... Fakat burada anladığım kadarıyla hala nasıl forumu kullanacağınızı anlayamamışsınız. O yüzden bu başlığı bu yüzden açmış bulunmaktayım. Eğer forum ile aklınızda takılan bir soru varsa bu başlık altında sorabilirsiniz ya da bana özel mesaj yoluyla sıkıntınızdan bahsedebilirsiniz.

Hadi şu siteyi aktifleştirelim. Sitenin Aktifleşmesi 3226877502
https://berilliant.hareketforum.net

Sitenin Aktifleşmesi
1 sayfadaki 1 sayfası